Nabídka práce v obci Staňkov v Domažlicích

10 aktuálních volných míst

 • Provozní elektrikář Technických služeb města Staňkov

  Požadujeme: SOU, obor elektro, vyhláška č. 50/1978, §6, řidičské oprávnění sk. B, výhodou sk. C a zkoušky na zdvihací zařízení - plošina. Zručnost, samostatnost a schopnost řešit zadané úkoly. Nabízíme: platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce v platném znění a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, 5 týdn ...

 • Prodavač/ka

  Do cukrárny U Berušky pro Holýšov nebo Staňkov. Požadavky: minimálně výuční list v oboru prodavač/prodavačka, zdravotní průkaz, praxe vítána, možnost práce na DPP, ale i na HPP zkrácený úvazek. Zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů. Mzda: 100,-Kč/hod.

 • Stájník

  Požadujeme řidičský průkaz sk. B+T. Nabízíme: podnikové stravování. Pracovní doba: 2:00-10:00 hod., 14:00-22:00 hod.

 • Montážní dělníci výrobků a zařízení

  Montážní práce při výrobě strojů a zařízení - montáž dílů dle pracovního návodu, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, manuální zručnost. Dvousměnný nebo třísměnný provoz. Nabízíme: zajištěné ubytování. Telefonický (Po - Čt 8:00 - 15:00, Pa 8:00 - 12:00) nebo e-mailový kontakt.

 • Zedník

  Požadujeme: výuční list (obor zedník) - podmínkou, může být i absolvent - praxe jako zedník vítána, řídičský průkaz skupiny B - podmínkou. Náplň práce: zednické práce. Nabízíme: cílové prémie Nutný e-mailový nebo telefonický kontakt.

 • Pomocný stavební dělník

  Náplň práce: pomocné stavební práce, úklid sněhu, vyřezávání a likvidace porostů. Nabízíme: cílové prémie. Nutný e-mailový nebo telefonický kontakt.

 • Prodavači smíšeného zboží

  Znalost vietnamského jazyka výhodou. Prodávání v obchodě. Fyzicky a časově náročná práce. Telefonický (každý pátek od 16 - 17 hod.) nebo osobní kontakt.

 • Montér ve výrobě

  Práce při výrobě strojů a zařízení (automobilový průmysl). SOU vzdělání (ideálně strojník, zámečník, automechanik). Zaměstnání ve stabilní společnosti. Nezajišťujeme ubytování. Možnost čerpání záloh, příspěvek na dopravu, věrnostní prémie, dotované obědy. Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky PO - ČT 8:00-16:00, PÁ 8:00-12:00 ...

 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  Co bude Vašim úkolem? provádí skladové služby se zbožím - nakládka/vykládka od dopravců, příjem/výdj zboží zákazníkům, rozdělení došlého zboží dle rezervací, zaskladnění zboží určeného pro sklad do regálů či jiná příslušná místa, v případě potřeby administrativně zpracovává příjem/výdej zboží, vyskladňování zboží na základě dokladů, udržování pořá ...

 • Obráběč kovů (frézař, soustružník, obsluha drátořezu)

  Požadujeme: základní znalost technických výkresů, praxe v oboru výhodou (není podmínkou), zájem o obor a spolehlivost. Nabízíme: možnost zaškolení, dobré platové ohodnocení již v základu platu, možnost dalšího platového růstu, práce v dobrém kolektivu, příspěvek na dopravu, stravenky, odměny, 5 dní dovolené navíc. V případě zájmu telefonický nebo ...

Najděte si práci v obci Staňkov v okrese Domažlice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Staňkov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 10 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Staňkov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.