Nabídka práce v obci Srní

5 aktuálních volných míst

 • Pokojská, venkovní úklidové práce

  Místo výkonu práce: autokemp Srní - Antýgl. Náplň práce: práce pokojské (úklid pokojů, umýváren, toalet), venkovní práce při údržbě v areálu kempu (hrabání, drobné práce) Způsob prvního kontaktu: telefonicky od 8:00 -15:00; e-mail; osobně Po - Pá do 15:00 hodin, poté volejte.

 • Číšník barman

 • Prodavač/ka

  PRODAVAČ/KA, vyuč., praxe v oboru výhodou, nevyučené v oboru zaučíme Nabízíme: zázemí úspěšné české firmy, práci v blízkosti Vašeho domova, při problémové dopravě úhradu cestovních výloh, práci v příjemném kolektivu zkušených spolupracovníků, podrobné zaškolení na pracovní pozici, zajímavou různorodou práci, možnost práce i na zkrácený úvazek, po z ...

 • Kuchař/ka

  KUCHAŘ/KA, zákl. vzdělání + praxe, nebo vyučen i bez praxe Pracoviště: Chata Povydří, Srní, Kašperské Hory Nabízíme: ubytování + stravu, možnost využití hotelového bazénu a sauny Kontakt: tel.: 776 580 143, e-mail: chatapovydri@email.cz

 • Číšník hotelové restaurace

  i základní vzdělání, debarasování a úklid

Najděte si práci v obci Srní v okrese Klatovy. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Srní nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Srní nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 20 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.