Nabídka práce v obci Srch

5 aktuálních volných míst

 • Číšník/servírka

  Jsme dlouhodobě fungující restaurace- na trhu již 17 let. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, samostatnost Nabízíme zajímavou práci v moderní rodinné restauraci nedaleko Kunětické Hory, zaměřujeme se na svatební hostiny a společenské akce kromě běžného provozu restaurace. Nabízíme zajímavé platové ohodnocení adekvátní ke zkušenostem a zájmu o kvali ...

 • Řidič/ka tahačů

  Výjezdní místo Srch. Místo výkonu po celé EU. První kontakt telefonicky (kdykoliv).

 • Elektrikář/ka

  Požadujeme: - zodpovědnost a důslednost - chuť učit se a zdokonalovat Nabízíme: - práci na plný úvazek v oboru (jednosměnný provoz) - práci v příjemném a přátelském kolektivu - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností od 25 000Kč měsíčně První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

 • Šéfmontér/ka - vedoucí pracovník / pracovnice elektromontáže a MaR

  Požadujeme: - minimálně střední odborné vzdělání (vyučen) - zodpovědnost a důslednost - flexibilitu a chuť se vzdělávat Nabízíme: - práci na plný úvazek v oboru (jednosměnný provoz) - práci v příjemném a přátelském kolektivu - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností od 40 000Kč měsíčně - příležitost ke zdokonalení v užívání projekčních software E ...

 • Montážní pracovník / pracovnice - výroba rozvaděčů

  Nabízíme: - práci v příjemném a přátelském kolektivu - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností od 17 000Kč měsíčně - příležitost k získání odborné praxe Požadujeme: - vzdělání v technickém oboru výhodou, ale není podmínkou - ochotu učit se novým vědem a zdokonalovat se - komunikativnost, zodpovědnost a důslednost ...

Najděte si práci v obci Srch v okrese Pardubice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Srch nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Srch nejčastěji hledají zaměstnance v oboru elektrotechnika, energetika a telekomunikace. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Srch volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst v obci Srch. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 40 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Srch hledají zaměstnance tyto firmy: ŠPRINC s.r.o. (3), CPG - Czech Property Group, s.r.o. (1), GASTRO VISION s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Elektrotechnik (2), Elektromontér (1), Číšník, Servírka (1), (0).