Nabídka práce v obci Sezemice - Pardubice

2 aktuálních volných míst

  • Řezač a obsluha polygrafických strojů

    Obsluha řezacího a polygrafických strojů v ofsetové tiskárně. Požadujeme spolehlivost, pracovitost. Nabízíme možnost odborného růstu a zaškolení, zaměstnání v tiskárně s dlouhodobou tradicí. První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 8.00 - 15.00

  • Prodavač/ka

    Jedná se o prodejnu potravin, menších rozměrů, rodinného typu. Pracuje se systémem krátký/dlouhý týden. Plat a hodiny jsou orientační, nutná osobní konzultace. Praxe v obochodě není nutná. První kontakt e-mailem, telefonicky (kdykoliv) nebo osobně na prodejně.

Najděte si práci v obci Sezemice - Pardubice v okrese Pardubice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Sezemice - Pardubice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Sezemice - Pardubice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nabízená mzda se pohybuje od 23 000 Kč do 28 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Sezemice - Pardubice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Sezemice - Pardubice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 23 000 Kč do 28 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Sezemice - Pardubice hledají zaměstnance tyto firmy: Jiří Klabeneš (1), fronte s. r. o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Prodavačka (1), Dělník (1).