Nabídka práce v obci Ruda nad Moravou

10 aktuálních volných míst

 • Elektrikář, technik/čka chladících zařízení

  Náplň práce: montáže, oprava elektroinstalací a elektrických zařízení, montáže, servis a údržba klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel a VZT. Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost, výhodou vyhláška 50/1978 Sb. Výhody: práce na prac. poměr, různorodá práce, přátelský kolektiv. Kontakt: telefonic ...

 • Dělník/ce ve zpracování papíru

  Osobní kontakt; Obslužné práce u stroje - odebírání výrobků. Prac. doba 6-14.00, 14-22.00, 22-6.00. Kontakt: telefonicky, osobně PO-PÁ 8-14.00.

 • Operátor/ka zpracovatelských papírenských strojů

  Vzdělání v oboru strojního zaměření, chemického nebo papírenského průmyslu výhodou. Náborový jednorázový příspěvek pro nové zaměstnance až 30 000,- Kč Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou. Příplatky za směnnost, práci o víkendu. Příspěvek na stravování/stravenky. Příspěvek na dopravu do místa výkonu práce při dojíždění ze vzdálenějších míst. Pr ...

 • Učitel/ka 2. stupně ZŠ

  Kvalif. učitel/ka pro II. stupeň ZŠ, aprobace Informatika (celý nebo částečný úvazek), pracovní doba: 7:30 - 16:00. Pracovní poměr nejdříve na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Lesní dělník/ce pro těžbu dřeva - kočí

  Místo výkonu práce: Hrabenov č.p. 95, 789 63 Ruda nad Moravou. Základní práce při těžbě dřeva. Kladný vztah ke koním, vykonávaná práce je prováděna celý rok venku a v kopcích v okruhu 50 km okolí Hrabenova, výhodou dobrá fyzická zdatnost. Pracovní doba 8:00 - 16:30. Kontakt: telefonicky Po-Pa 9:00 - 11:00.

 • Prodavač/ka - pokladní

  Do naší prodejny přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - prodavač/ka na plný pracovní úvazek. Náplň práce: - aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny - práce na pokladně - dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd. Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme: - ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem - vst ...

 • Traktorista

  Traktorista, požadavky: ŘP sk. T. Pracovní doba: 7:00 - 15:30. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení nebo na dobu neurčitou. Roční odměny. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Lakýrník/ce, natěrač/ka

  Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě; Práce prováděny turnusově na stavbách po celé ČR od pondělí do pátku. Doprava a ubytování zajištěno. Možnost zaučení při zájmu o tuto profesi. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě.

 • Lakýrník/ce, natěrač

  Práce prováděny turnusově na stavbách po celé ČR od pondělí do pátku. Doprava a ubytování zajištěno. Možnost zaučení při zájmu o profesi. Kontakt e-mailem popřípadě telefonicky (po předchozí tel.domluvě možný i osobní kontakt).

 • Lakýrník, natěrač

  Osobní kontakt; Na dobu určitou, v případě spokojenosti prodloužení na neurčito. Místo výkonu práce 9. května č.p. 307, Ruda nad Moravou - stavby v regionu a celé ČR. Praxe v oboru výhodou. Možnost zaučení při zájmu o tuto profesi. Výhody: zajištěna doprava i ubytování. Vhodné i pro absolventy. Kontakt: osobně na sídle firmy 9. května č.p. 307, Rud ...