Nabídka práce v obci Rožďalovice

5 aktuálních volných míst

 • Kuchař/Kuchařka

  Do naší provozovny Zámostecká rychta Rožďalovice přijmeme kuchaře/kuchařku s praxí na HPP, jednosměnný provoz, vaříme hotovky, minutky a pizzy. Požadujeme: Zdravotní průkaz, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, praxi Nabízíme: Hrubá mzda 38 000Kč. K pracovní pozici možno získat služební byt. Stravování v provozovně za lepší ceny. ...

 • Prodavač/ka - pokladní

  Pro prodejnu v Rožďalovicích hledáme prodavačku/prodavače-pokladní/pokladního. Požadujeme: pracovitost a poctivost; Nabízíme: stravenkový paušál, 200 hodin dovolené; Zájemci/kyně se mohou hlásit u p. Petráčkové tel. 724 092 860 nebo u p. Matouše tel. 702 150 774 email: [email protected]

 • Kuchař/ka

  Přijmeme do naší provozovny Zámostecká Rychta kuchaře/kuchařku s praxí. Vaříme hotovky, minutky, pizzy... Nabízíme : služební byt, stravování v provozovně za lepší ceny; Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - Pá od 8:00 - 16:00 hod.

 • Truhlář nábytkář - programování, obsluha cnc

  Požadujeme: praxi v oboru, zkušební doba 2 měsíce. Práce na pětiosém CN stroji. Orientace v technické dokumentaci. Výroba kusová i zčásti sériová. Nabízíme: stravenkový paušál. Nástup možný ihned. Kontaktujte nás telefonicky Po - Pá od 7:00 - 14:00 hod., e-mailem nebo osobně.

 • Prodavač / ka

Najděte si práci v obci Rožďalovice v okrese Nymburk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Rožďalovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Rožďalovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie a pohostinství. Nabízená mzda se pohybuje od 21 500 Kč do 48 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Rožďalovice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst v obci Rožďalovice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 21 500 Kč do 48 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Rožďalovice hledají zaměstnance tyto firmy: STAVEBNÍ FIRMA DROBEČEK, spol. s r.o. (2), JRDM85 s.r.o. (1), LUNÁR spol. s r.o. (1), JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Kuchař (2), Prodavačka, Asistentka prodeje (1), Truhlář, Stolař (1), Prodavačka potravin (1).