Nabídka práce v obci Rostoklaty

2 aktuálních volných míst

  • Obchodní zástupce ve stavebnictví

    První kontakt: osobně: Nová Ves II., č.p. 4 od 9:00 - 14:00 (dle telefonické dohody) e-mail: [email protected] tel: 731 554 054 Jana Topolančinová Požadujeme: - praxe min. 2 roky na pozici obchodní zástupce - prokazatelné výsledky v minulých letech na podobné pozici - komunikační dovednosti, příjemné a reprezentativní vystupování, vyjed ...

  • Prodejci malířských potřeb

    První kontakt: Topolančinová Jana, tel.: 731 554 054, 8 - 15 hod, e-mail: [email protected], osobně: po předchozí telef. domluvě. Do našeho týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici prodejce malířských potřeb do Nové Vsi II (u Českého Brodu). Náplň práce: Budete v týmu 2 prodejců pomáhat s aktivním prodejem malířských potřeb: - pom ...

Najděte si práci v obci Rostoklaty v okrese Kolín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Rostoklaty nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Rostoklaty nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nabízená mzda se pohybuje od 21 800 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Rostoklaty volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Rostoklaty. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 21 800 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Rostoklaty hledají zaměstnance tyto firmy: PROFI COLOR, s.r.o (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Prodavačka (1), Obchodní zástupce (1).