Nabídka práce v obci Rostěnice-Zvonovice

3 aktuálních volných míst

  • Pomocný dělník/ce v zámečnické výrobě

    Popis práce: čištění plechů, čistění svárů, umývání plechů - práce s nerezí. Požadavky: důraz na jemnou motoriku, pečlivost, manuální zručnost Pracovní doba: 6 - 14:30 hod. Kontakt: Miroslav Kopecký, tel.: 602 518 780 - osobní schůzku je vhodné domluvit telefonicky předem.

  • Prácovník na narážce

    Požadavky: vzdělání vyučen v oboru, nutná praxe pro výrobu, vlastní auto (dopravní obslužnost). Pracovní doba: 4:15 - 12:45 hod. Kontakt: Burian René, tel.: 777 710 048, doba k zastižení 6 - 15 hod.

  • Učitel 1. st. ZŠ

    Jedná se o úvazek 0,36 (8 hodin přímé vyučovací činnosti, 6 hodin nepřímé vyuč. č.) Požadavky: odborná kvalifikace, hra na hudební nástroj, min. 2 roky praxe na malotřídní škole, dobrá znalost práce na PC, kladný vztah k práci, znalost angl. jazyka výhodou. V případě zájmu zaslat životopis na: skolarostenice@seznam.cz, kontaktní osoba:Bártová Roman ...

Najděte si práci v obci Rostěnice-Zvonovice v okrese Vyškov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Rostěnice-Zvonovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Rostěnice-Zvonovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 17 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.