Nabídka práce v obci Ražice

2 aktuálních volných míst

  • Řidič pro rozvoz živých zvířat

    - jízdy po ČR - občasný výjezd Rakousko, Německo (blízko u hranic) Nabízíme: zaučení (jízdy s proškoleným pracovníkem); po zapracování možnost navýšení mzdy Požadujeme: ŘP sk. C + E + profesní průkaz Kontakt na tel. 602 193 049 p. Václav Pavlík - dispečer dopravy.

  • Zámečník, svářeč pro zakázkovou kovovýrobu

    Hledáme zaměstnance, který má zájem pracovat v zakázkové kovovýrobě. Schopné lidi se zájmem učit se a tvořit řemeslo zaučíme. Požadujeme: vyučení v kovo oboru, ŘP skupiny B Nabízíme: férový přístup k zaměstnancům, finanční odměny dle zakázek Pracovní doba: 1 směna 6:00 - 15:00 hod. (možná úprava pracovní doby), plný úvazek Kontakt na tel. 737 976 ...

Najděte si práci v obci Ražice v okrese Písek. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Ražice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Ražice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nejvyšší nabízený plat je 42 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.