Nabídka práce v obci Raduň

3 aktuálních volných míst

  • Pedagog, pedagožka mš

    *KO: Meletzká Kateřina, e-mail: [email protected] Výchovně - vzdělávací práce s dětmi předškolního věku, venku v prostředí lesa, Raduň. Schopnost a ochota vzdělávat se. Pedagogické vzdělání je výhodou, ne podmínkou. Dle výše úvazku 2 dny přímé pedagogické práce v týdnu + poměrná část nepřímé pedagogické práce. ...

  • Pedagog, pedagožka v komunitní mateřské škoel se zaměřením na pobyt v přírodě

    * KO: Meletzká Kateřina, e-mail: [email protected] Výuka dětí je realizována v prostředí lesa v Raduni, po 4 dny v týdnu - přímá pedagogická práce. Dále je v náplni nepřímá pedagogická práce a stálé sebevzdělávání, semináře. Pedagogické vzdělání při nástupu je výhodou, ne podmínkou. Zaměstnání v prvním roce na dobu určitou, po roce na dobu n ...

  • Dentální hygienisti

    KO: Mošová Daniela MUDr. Ing., tel.: 720 291 109 - volejte Po - P 8:00 - 17:00 hod., e-mail: [email protected] vzdělání v oboru, ŘP sk. B. Nástup ihned.

Najděte si práci v obci Raduň v okrese Opava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Raduň nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Raduň nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nejvyšší nabízený plat je 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.