Nabídka práce v obci Pyšely

2 aktuálních volných míst

  • Oděvní technolog

    První kontakt: e-mailem

  • Personál pro bar a hospodu - kuchař/ka, číšník/servírka, provozní vedoucí

    Pracoviště: Zaječice Úroveň vzdělání není důležitá, ideální je zkušenost v gastroslužbách. Práce ve vesnické restauraci s letním barem. Ideálně kombinace profesí u jedné pozice (např. kuchař + provozní vedoucí restaurace, provozní + číšník/servírka).

  • Pracovník/ice v sociálních službách

    Nástup: dle dohody Směna 12 hodin, denní-noční, víkendy Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na sport a rekreaci První kontakt: telefonicky, e-mailem

Najděte si práci v obci Pyšely v okrese Benešov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Pyšely nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Pyšely nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zdravotnictví a sociální péče. Nabízená mzda se pohybuje od 28 000 Kč do 45 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Pyšely volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Pyšely. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 28 000 Kč do 45 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Pyšely hledají zaměstnance tyto firmy: Domov pro seniory Pyšely (1), GOODPED, s.r.o. (1), OKSFORD s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Ošetřovatel (1), Technik výroby (1), Číšník, Servírka (1).