Nabídka práce v obci Pustá Polom

3 aktuálních volných míst

  • Prodavač -ka brigáda

    *KO: Wranová Jana, tel.: 553 697 306, e-mail: [email protected] Životopis se souhlasem užívání osobních údajů pro pracovněprávní účely zašlete na uvedený e-mail. Do funkce zaučíme. Pracoviště Pustá Polom, nástup ihned.

  • Prodavač -ka

    *KO: Wranová Jana, tel.: 553 697 306, e-mail: [email protected] Životopis se souhlasem užívání osobních údajů pro pracovněprávní účely zašlete na uvedený e-mail. Praxe v oboru výhodou, do funkce zaučíme. Pracoviště Pustá Polom, nástup ihned.

  • Řidič MKD

    KO: Štalmach Adam, tel.: 602 547 999 - volejte pouze 9:00 - 20:00 hod., e-mail: [email protected] Pracovní doba dle domluvy a potřeby. Jízdy po EU. Jedná se o rozvoz lodních kontejnerů.

Najděte si práci v obci Pustá Polom v okrese Opava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Pustá Polom nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Pustá Polom nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nejvyšší nabízený plat je 14 900 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.