Nabídka práce v obci Protivanov

3 aktuálních volných míst

  • Vedoucí prodejny masa a uzeniny

    Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Vítek tel.: 736 631 799. Do prodejny maso-uzeniny přijmeme vedoucí prodavačku na pobočku v Protivanově. Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe v oboru výhodou, potravinářský průkaz. PD: Po zavřeno, Út-Pá 7:00-16:00 hod., So 7:00-11:00 hod., možnost úpravy pracovní doby. Doba určitá (1 rok) s možností ...

  • Číšníci/servírky

    Nástup ihned. Osobní schůzka po telefonické nebo emailové domluvě: p. Ščudla tel.734 550 028, email griltour@email.cz. Zkušenosti v oboru výhodou. PD: Po-Ne pružná - 40hod/týdně; střídání krátkého a dlouhého týdne. Pracoviště: Restaurace a penzion Gril Tour Protivanov.

  • Pomocní kuchaři

    Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Ščudla tel.: 734 550 028. Zkušenosti v oboru výhodou, vyučení v oboru výhodou, ne však podmínkou, znalost minutkové a rautové kuchyně výhodou. PD: Po-Ne pružná, střídání krátkého a dlouhého týdne. Pracoviště: Restaurace penzion GrilTour, Protivanov

Najděte si práci v obci Protivanov v okrese Prostějov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Protivanov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Protivanov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 17 300 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.