Nabídka práce v obci Prosenice

2 aktuálních volných míst

  • Ošetřovatel/ošetřovatelka skotu - dojič/ka

    Nástup možný IHNED. Náplň práce: práce na dojírně; dojení krav Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Lisnikové: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]; - telefonicky (dopoledne) na čísle 725 438 897; - osobně (09,00 - 13,00hod. v kanceláři kravína) na adrese: Moravská zemědělská, akciová společnost; Grymovská č. ...

  • Ošetřovatel/ka skotu - stájník

    Nástup možný IHNED. Náplň práce: Nahánění krav na dojírnu, vyhrnování hnoje, telení Požadujeme. dobrý vztah ke zvířatům, zodpovědnost k práci, praxe výhodou; řidičský průkaz sk. T Nabízíme: 5 týdnů dovolené, možnost obědů , příspěvky na penzijní pojištění, stravenky Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Lisnikové: - zasláním životop ...

Najděte si práci v obci Prosenice v okrese Přerov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Prosenice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Prosenice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nabízená mzda se pohybuje od 24 000 Kč do 29 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Prosenice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Prosenice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 24 000 Kč do 29 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Prosenice hledají zaměstnance tyto firmy: Moravská zemědělská, akciová společnost (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Chovatel, Ošetřovatel zvířat (2).