Nabídka práce v obci Příkazy

5 aktuálních volných míst

 • Stavební dělník - přípravné práce pro stavby

  Místo výkonu práce: celá ČR. Nástup dle domluvy. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní. První kontakt je možný POUZE telefonicky od pondělí do pátku nebo mailem.

 • Pracovník/ce fyzické ostrahy - prac. Příkazy

  Místo výkonu práce: Příkazy. Místo vhodné i pro OZP, OZZ. Nástup možný ihned. První kontakt je možný POUZE telefonicky PO - PÁ od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem. Hledáme zaměstnance na HPP, možno i DPP, ostraha firemního areálu v Příkazích. Nepřetržitý provoz, 12 hodinové směny. Certifikát strážného a praxe výhodou, ne podmínkou. Možnost absolvovat ...

 • Řidič sk. C

  Místo výkonu práce: celá ČR. Nástup dle dohody. Nutný řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní. První kontakt je možný POUZE telefonicky od pondělí do pátku nebo mailem.

 • Strojník bagr pásový/kolový traktor bagr

  Místo výkonu práce: celá ČR. Nástup dle domluvy. Nutný platný strojnický průkaz, profesní a zdravotní způsobilost. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní. První kontakt je možný POUZE telefonicky od pondělí do pátku nebo mailem.

 • Zahradníci - krajináři

  Místo výkonu práce: celá ČR. První kontakt je možný POUZE mailem.

Najděte si práci v obci Příkazy v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Příkazy nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Příkazy nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nejvyšší nabízený plat je 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.