Nabídka práce v obci Postřelmov

6 aktuálních volných míst

 • Topič/ka

  Požadujeme: - praxe v obsluze horkovodních kotlů 4.třídy na plynná paliva a zařízení souvisejících výhodou, - platné osvědčení k obsluze těchto kotlů výhodou - odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů Na DPČ v nepřetržitém provozu, 12-ti hodinový cyklus. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Svářeč kovů

  Výuční list - technický obor (zámečník, strojní mechanik atd.), ŘP skup. B, svářečský průkaz - jakýkoli druh. Prac. doba 6-14.30. Kontakt: telefonicky.

 • Pracovník/ce úklidu - uklízeč/ka

  Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě. Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Hledáme pečlivého pracovníka/ci na dopolední úklid kanceláří, šaten a sociálních zařízení. Pracovní doba je od 6.00-11.00 hod. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě. Nechodit na prac ...

 • Manipulant/ka s materiálem

  Osobní kontakt; Třídění, úprava železa a kovů. ŘP "B" výhodou. Nepožadujeme žádné odborné vzdělání, pracovníka zaučíme. Kontatk: osobně na pracovišti 7-15.30, telefonicky, e-mailem.

 • Truhlář

  Místo výkonu práce: Nový Dvůr, Postřelmov; Prac. poměr, možné i na DPP. Pozice truhlář - požadovaná praxe výroba nábytku z masivu (ne lamino atd.), samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, ochota učit se, týmová spolupráce. Prac. doba 6.30-15.00. Zaměstnanecké výhody: zázemí rozrůstající se střední rodinné firmy. Kontakt: telefonicky, e-mailem. ...

 • Zahradník, zahradnice

  Osobní kontakt; Vyučení nebo praxe v oboru výhodou. Kontakt: osobně PO-PÁ 9-10.00, telefonicky.