Nabídka práce v obci Postřelmov

8 aktuálních volných míst

 • Pracovník/ce úklidu - uklízeč/ka

  Přidán osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě; Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Hledáme pečlivého pracovníka/ci na dopolední úklid kanceláří, šaten a sociálního zařízení. Pracovní doba je od 6.00- 11.00 hod. Kontakt: osobně na pracovišti po předchozí telefonické domluvě možnost potvrzení doporuče ...

 • Obraběč/ka plastů a kovů

  Výuční list - technický obor. Obsluha číslicově řízených strojů (CNC) i klasické obrábění na klasických soustruzích. Důležitá znalost programování v ISO (G) kódu a nastavení stroje pro výrobu, ŘP skup. B. Prac. doba 6-14.30. Kontakt: telefonicky.

 • Strojírenský konstruktér/ka

  Vzdělání: Střední průmyslová škola s maturitou. Znalost a práce s programem Inventor, ŘP skup. B. Prac. doba 6-14.30. Kontakt: telefonicky.

 • Svářeč kovů

  Výuční list - technický obor (zámečník, strojní mechanik atd.), ŘP skup. B, svářečský průkaz - jakýkoli druh. Prac. doba 6-14.30. Kontakt: telefonicky.

 • Pomocný dělník ve výrobě a slévárně

  Místo výkonu práce: Tovární č.p. 182, 789 69 Postřelmov. Broušení, čištění kovových výrobků - praxe výhodou, ale neni nutná. Dobrý zdravotní stav, občasné zvedání těžších břemen, vysoké pracovní nasazení. Prac. doba 6-14.00, 14-22.00. Kontakt: e-mailem.

 • Učitel/ka Hv + dalších předmětů

  Požadujeme vysokoškolské magisterské vzdělání pedagogického směru. Úvazek je zkrácený 0,91, tj. 20 hodin přímé pedagogické činnosti. V úvazku jsou 4 hodiny Čj v 6. ročníku, 4 hodiny D v 6. ročníku, 4 hodiny Hv v 7. - 9. ročníku, 1 hodina Vv v 7. ročníku, 2 hodiny Ov v 7. ročníku, 1 hodina výchova ke zdraví v 7. ročníku a 4 hodiny Tv na I. stupni. J ...

 • Svářeč plastů

  Výuční list - technický obor (zámečník, strojní mechanik atd.), ŘP skup. B, svářečský průkaz - jakýkoli druh. Prac. doba 6-14.30. Kontakt: telefonicky.

 • Truhlář

  Místo výkonu práce: Nový Dvůr, Postřelmov; Prac. poměr, možné i na DPP. Pozice truhlář - požadovaná praxe výroba nábytku z masivu (ne lamino atd.), samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, ochota učit se, týmová spolupráce. Prac. doba 6.30-15.00. Zaměstnanecké výhody: zázemí rozrůstající se střední rodinné firmy. Kontakt: telefonicky, e-mailem. ...