Nabídka práce v obci Polná na Šumavě

2 aktuálních volných míst

  • Automechanik - řidič

    Řízení vozidel, údržba vnitřních a venkovních prostor, podmínkou ŘP sk. C. Zaměstnanecké výhody: příspěvky z FKSP, 25 dnů dovolené, 5 dnů pracovního volna ze zdravotních důvodů a další den na každé dítě do 15 let, dotované stravování, možnost výběru ze tří jídel. Kontakt v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin, v pátek pouze do 14:30 hodin. ...

  • Referent majetkové správy

    Komplexní zajišťování veřejných zakázek. Pracovní poměr s možností prodloužení na dobu neurčitou. Hrubá mzda dle odborné praxe. Zaměstnanecké výhody: příspěvky z FKSP, 25 dnů dovolené, 5 dnů pracovního volna ze zdravotních důvodů a další den na každé dítě do 15 let, dotované stravování, možnost výběru ze tří jídel. Kontakt v pracovní dny od 8:00 d ...

Najděte si práci v obci Polná na Šumavě v okrese Český Krumlov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Polná na Šumavě nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Polná na Šumavě nejčastěji hledají zaměstnance v oboru bankovnictví, finance a ekonomika. Nabízená mzda se pohybuje od 20 000 Kč do 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Polná na Šumavě volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Polná na Šumavě. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 20 000 Kč do 30 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Polná na Šumavě hledají zaměstnance tyto firmy: Ministerstvo obrany (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Finanční specialista (1), Automechanik (1).