Nabídka práce v obci Polná

7 aktuálních volných míst

 • Šičky

  Místo výkonu práce: Za Nádražím 797, Polná Výhodou vyučení v oboru krejčí / krejčová, švadlena, šička, operátor/ka oděvní výroby, popř. i bez vyučení s praxí v textilním průmyslu, zaučíme. Pracovní doba 5.30 - 13.30 hod.

 • Ostraha - prac. Polná

  Informace o pracovním místě: obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému a PC, ostraha objektu, obchůzky, kódování, kontrola objektů kontrola osob vstupujících do objektu, zamezení vstupu neoprávněným osobám pravidelné obchůzky. Pracovní úvazek: zkrácený. Nástup ihned. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem ...

 • Skladníci a expedienti

  Upřesňující informace: Jedná se o práci při příjmu a výdeji zboží včetně vychystávání palet. Pracovník musí mít zakořeněný pocit zodpovědnosti a poctivosti. Počítáme s tím, že na náklady zaměstnavatele pracovník složí zkoušky na vysokozdvižný vozík. Zaměstnanecké výhody: litr mléka za odpracovanou směnu navíc, deputát 1x měsíčně navíc máslo a sýry, ...

 • Truhláři na obsluhu formátovací pily

  Vyučení v oboru, praxe výhodou, nutná fyzická zdatnost, nástup možný ihned.

 • Manipulační dělníci

  Výhodou platný průkaz na VZV, nutná fyzická zdatnost, nástup možný ihned.

 • Prodavač/ka

  Práce prodavačky v malé prodejně potravin. Náplň práce: prodej potravin, doplňování zboží, úklid. První kontakt telefonicky denně 7.00-20.00 hod. nebo e-mailem.

 • Realizační pracovníci

  Výkon práce (realizace izolačních zakázek technologií minerální foukané izolace) v rámci celé ČR. Někdy i několikadenní pracovní cesta s přespáním v místech realizace zakázek. V případě zájmu je podmínkou zaslání životopisu.

Najděte si práci v obci Polná v okrese Jihlava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Polná nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 7 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Polná nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.