Nabídka práce v obci Pocinovice

5 aktuálních volných míst

  • Řidič s ŘP skup. B + Stavební řemeslník (montážní, dokončovací, pomocné práce)

    Vyučení v oboru nebo bez výučního listu s 3letou praxí, řidičský průkaz skup. B, flexibilita. Řízení vozidla - dovoz materiálu, dovoz / odvoz pracovníků. V případě nevytíženosti jako řidič: práce na stavbě (pomocné, dokončovací, montážní). Nabízíme: po zkušební době zvýšení mzdy - osobní ohodnocení, možnost využití služebního auta k soukromým úč ...

  • Práce v kovovýrobě

    Obsluha strojů: pálicí stroje, ohraňovací lis, vrtačka, nůžky, ohýbačka. Montážní práce v dílně. Nabízíme: stravenky 100Kč/den. Osobní (Po - Pá 6,00 - 15,00 hod.), e-mailový nebo telefonický (Po - Pá 6,00 - 15,00 hod.) kontakt.

  • Obsluha NC strojů

  • Strojní zámečník

  • Svářeč

Najděte si práci v obci Pocinovice v okrese Domažlice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Pocinovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Pocinovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 28 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.