Nabídka práce v obci Pletený Újezd

2 aktuálních volných míst

  • Montážní dělník

    Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, praxe vítána, vzdělání je možno nahradit praxí. Telefonický kontakt: Po - Pá od 9:00 do 11:00 hod.

  • Obsluha výrobní linky

    Pracovní náplň: obsluha linky dle výrobní dokumentace úklid pracoviště po směně pomocné práce pro sklad Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravování, penzijní připojištění Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

Najděte si práci v obci Pletený Újezd v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Pletený Újezd nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Pletený Újezd nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 900 Kč do 19 500 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Pletený Újezd volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Pletený Újezd. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 900 Kč do 19 500 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Pletený Újezd hledají zaměstnance tyto firmy: A.B.B. - top trend s.r.o. (1), Aerosol - service a.s. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Montér, Montážní dělník ve výrobě (1), Dělník v chemické výrobě (1).