Nabídka práce v obci Pernink

3 aktuálních volných míst

  • Účetní

    Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: daniela.vozkova@envoplus.cz Pracovní doba: PO-PÁ 7-15.30 hod Znalost administrativy, znalost účetnictví, orientace v zákoníku práce, praxe vítána.

  • Školní asistent/ka - dpč

    Kontakt: předem telefonicky Kvalifikační studium na asistenta pedagoga, možnost sdíleného ubytování, flexibilita, zkušenost práce s dětmi.

  • Pracovník/ce v sociálních službách - přímá péče

    Kontakt: předem telefonicky od 8.00 - 15.00 hod., e-mailem: vedouci.pece@domov-pernink.cz Výhodou absolvování kurzu Pracovníka v sociálních službách. Korektní, vstřícné chování a vystupování. Samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost. Profesionální přístup k plnění úkolů, odolnost vůči stresu. Pracovní doba: 7.00 - 19.00 , 19.00 - 7.00 ...

Najděte si práci v obci Pernink v okrese Karlovy Vary. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Pernink nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Pernink nejčastěji hledají zaměstnance v oboru bankovnictví, finance a ekonomika. Nejvyšší nabízený plat je 17 500 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.