Nabídka práce v obci Paseka

3 aktuálních volných míst

  • Vrátný/hlídač - prac. Paseka

    Místo výkonu práce: Paseka. Vyhrazeno pro OZP. Nástup ihned, smlouva na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení. Kvalifikační předpoklady: vzdělání základní, profesní kvalifikace "strážný" možnost dodělat u zaměstnavatele. Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, nepřetržitý provoz, 12 hodinové směny, 6:00 - 18:00 hod., 18:00 - 6:00 hod., zkr ...

  • Obchodník s ojetými vozy

    Pracoviště: Paseka č.p. 219. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru automechanických činností, ŘP sk. B - podmínkou. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

  • Automechanik starších vozidel

    Pracoviště: Paseka č.p. 219. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru automechanik, ŘP sk. B - podmínkou, ŘP sk. C - výhodou, jedná se o opravy starších vozidel. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Najděte si práci v obci Paseka v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Paseka nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Paseka nejčastěji hledají zaměstnance v oboru ostraha a bezpečnost. Nejvyšší nabízený plat je 20 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.