Nabídka práce v obci Paseka

6 aktuálních volných míst

 • Řidič sk. C

  Pracoviště: Paseka č.p. 16, Paseka u Šternberka. Vnitro (ČR). Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou. Výběrové řízení proběhne dne 28. 2. 2018 od 8 - 10 hod. v kanceláři majitele na adrese pracoviště. S profesním oprávněním i bez. Nutný ŘP sk. C. Pracovní doba - Po - Pá od 6.30 hod. do 16.00 hodin, sobota mimořádně. ...

 • Dělník/Betonář

  Pracoviště: Paseka č.p. 16, Paseka u Šternberka. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou. Výběrové řízení proběhne dne 28. 2. 2018 od 8 - 10 hod. v kanceláři majitele na adrese pracoviště. Pracovní doba - Po - Pá od 6.30 hod. do 16.00 hodin, sobota mimořádně.

 • Obsluha VZV

  Pracoviště: Paseka č.p. 16, Paseka u Šternberka. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou. Výběrové řízení proběhne dne 28. 2. 2018 od 8 - 10 hod. v kanceláři majitele na adrese pracoviště. Prac. doba: po - pá 6.30 - 16.00 hod., práce v so - mimořádně. Výhodou opráv. ŘP sk. B + zkušenosti v oboru.

 • Obchodník s ojetými vozy

  Pracoviště: Paseka č.p. 219. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru automechanických činností, ŘP sk. B - podmínkou. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Automechanik starších vozidel

  Pracoviště: Paseka č.p. 219. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru automechanik, ŘP sk. B - podmínkou, ŘP sk. C - výhodou, jedná se o opravy starších vozidel. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Vrátný/hlídač - prac. Paseka

  Místo výkonu práce: Paseka. Vyhrazeno pro OZP. První kontakt emailem, telefonicky nebo osobně na adrese Šantova č.p. 656/6, Olomouc v pracovní dny od 10:00 - 12:00 hod. Požadujeme: základní vzdělání, profesní kvalifikace "strážný" - možnost dodělat u zaměstnavatele. Smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Nerovnoměrně rozvržená pracov ...

Najděte si práci v obci Paseka v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Paseka nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 6 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Paseka nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nejvyšší nabízený plat je 22 100 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.