Nabídka práce v obci Otovice

9 aktuálních volných míst

 • Obchodní referent/ka

  Kontakt: POUZE na základně přihlášky podané do 26.5.2017. Podání přihlášky : Osobně na oddělení personalistiky a ekonomiky práce nebo zasláním prostřednictvím poštovní služby na adresu: Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s., oddělení personalistiky a ekonomiky práce, Na Vlečce 177, 36001 Otovice . Náležitosti písemné přihlášky : "název prac ...

 • Obsluha strojů ve výrobě - dělník/ce do výroby pvc prvků

  Kontakt: předem e-mailem: rene.lobel@kalibra.cz Pracovní doba: 6.00 - 14.30 hod Dělník do výroby PVC prvků - oken, dveří apod., obsluha strojů, aktivní přístup k řešení pracovních úkolů a ochotu učit se.

 • Řidiči sk. c, e

  Kontakt: předem telefonicky Náplň práce: Řídit kontejnerové vozidlo, svozové vozidlo; obsluha speciálních silničních vozidel, sekaček apod. Nástup možný ihned. Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění.

 • Truhlář

  Kontakt: POUZE telefonicky, e-mailem. Pracovní doba: 7 - 15.30 hod Vyučení v oboru podmínkou, řidičský průkaz sk.B výhodou. Praxe v oboru vítána.

 • Tesař

  Kontakt: POUZE telefonicky, e-mailem. Pracovní doba: 7 - 15.30 hod Vyučení v oboru podmínkou, řidičský průkaz sk.B výhodou. Praxe v oboru vítána.

 • Řidič pro svoz separovaného odpadu

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: technik@resur.cz -řidičské oprávnění pro skupiny "C-E", profesní průkaz, karta řidiče, praxe -jeřábnické a vazačské zkoušky, praxe výhodou, jedná se o výsyp zvonů s odpadem. Nástup možný ihned, po zaučení zvýšení platu!

 • Elektrikář

  Kontakt: předem e-mailem: muchna@revamont.cz vyhl.50/78 Sb., §5, §6 - výhodou, praxe v oboru elektro, ŘO sk."B" - výhodou, elektromontážní práce. Pracovní doba: 6.00 - 14.00, hod.

 • Malíř/ka porcelánu

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: thrus@volny.cz Praxe v oboru dekorace porcelánu nebo výuční list - malíř/ka porcelánu. Příjemné pracovní prostředí. Pracovní doba: 5.00 - 15.00 hod.

 • Procesní inženýr/technolog

  Kontakt: předem e-mailem: pramenenrgo21@seznam.cz Česká společnost s ruským kapitálem. Zabývá se výrobou elektronických součástí, elektrických zařízení. Pracovní náplň: Optimalizace výrobních procesů výroby programovatelných rezervních napájecích zdrojů (autonomních) a jejich jednotlivých součástí a dílčích prvků. Zpracování technické dokumentace ...

Najděte si práci v obci Otovice v okrese Karlovy Vary. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Otovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 9 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Otovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.