Nabídka práce v obci Ostrata

5 aktuálních volných míst

 • Obsluha plastikářských strojů

  Náplň práce: obsluha plastikářských strojů rotačního odlévání velkoobjemových plastových výrobků Požadujeme fyzická zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost POZICE NENÍ VHODNÁ PRO ŽENY Výhody: příspěvek na stravování

 • Stojírenský kovodělník/ Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže a plastu

  Podmínky: stojírenské/plastikářské vzdělání výhodou, předchozí zkušenosti z kovovýroby/plastikářské výroby výhodou, zodpovědnost, manuální zručnost Možná kombinace časové a úkolové mzdy.

 • Strojírenští kovodělníci /Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže a plastu

  Podmínky: stojírenské/plastikářské vzdělání výhodou, předchozí zkušenosti z kovovýroby/plastikářské výroby výhodou, zodpovědnost, manuální zručnost Možná kombinace časové a úkolové mzdy.

 • Dělníci, skladníci, lisovači

  Zaměstnanec bude vykonávat obsluhu lisu a třídit materiál, dále práce spojené s přemísťováním materiálu uloženého ve skladu Ostrata. Výhodou je oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku. Pracovní doba od 6.00 do 14.30.

 • Strojírenský kovodělník/obsluha strojů na zpracování plastů a pryže

  Práce může být vykonávána v Ostratě i v jiných objektech než je uvedeno v inzerátu. Vzdělání v oboru výhodou, předchozí zkušenosti z kovovýroby a plastikářské výroby výhodou, nutná zodpovědnost a manuální zručnost. Možná kombinace časové a úkolové mzdy. Zájemci se nejprve hlásí emailem p. Adamusové.

Najděte si práci v obci Ostrata v okrese Zlín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Ostrata nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Ostrata nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 28 800 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.