Nabídka práce v obci Osová Bítýška

4 aktuálních volných míst

 • *Kvalitář/ka výroby

  Požadujeme schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci. Vaším úkolem bude kontrola všech vyrobených dílů dle výkresové dokumentace, evidence a řešení reklamací a nedostatků. Psaní 8D REPORTŮ. AJ nebo NJ výhodou. Vzdělání VŠ/SŠ technického směru. Nástup možný ihned nebo dle dohody. První kontakt telefonicky +420775112015 nebo e-maile ...

 • *Brusič kovů

  Hledáme zaměstnance na pozici brusič kovů v rodinné firmě, zabývající se strojírenskou výrobou na zakázku. Praxe je vítaná, ale není podmínkou, rádi zaučíme. Pracovní náplň: -zabrušování svarů, příprava dílů před lakováním Výhody: příspěvek na dopravu, stravování a penzijní pojištění, 13. plat. První kontakt telefonicky nebo emailem. ...

 • *ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ/KA - 1 x celý úvazek, 1 x poloviční úvazek - Osová Bítýška

  *Přijmeme zdravotní sestru - zubní instrumentářku do nového moderně vybaveného Centra zubní péče B smile - 1 x plný úvazek, 1 x úvazek 25 hod. /týden. v Osové Bítýšce u Velkého Meziříčí. Zajímavé platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí. První kontakt telefonicky nebo emailem.

 • *DENTÁLNÍ HYGIENISTA/KA - Osová Bítýška

  Přijmeme na plný i zkrácený úvazek dentální hygienistku do nového moderně vybaveného Centra zubní péče B smile v Osové Bítýšce u Velkého Meziříčí. Zajímavé platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí.

 • *zubní lékař/ka - stomatolog

  Přijmeme zubního lékaře (-ku) do nového moderně vybaveného Centra zubní péče B smile u Velkého Meziříčí. Zajímavé platové ohodnocení s podílem na zisku, podpora vzdělávání, Vhodné i pro absolventy. Jsme akreditované zařízení pro odbornou praxi v rámci aprobační zkoušky. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

 • Svářeč

  Hledáme zaměstnance na pozici svářeč v rodinné firmě s přátelskou atmosférou. Požadujeme platný svářecký průkaz dle kvalifikace ISO 9606-1, manuální zručnost, samostatnost, znalost výkresové dokumentace. Metoda svařování 135 MAG. Platový výměr dohodou. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Výhody: příspěvek na dopravu, stravování a penzijní pojištěn ...

Najděte si práci v obci Osová Bítýška v okrese Žďár nad Sázavou. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Osová Bítýška nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Osová Bítýška nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zdravotnictví, rehabilitace a sociální péče. Nabízená mzda se pohybuje od 23 000 Kč do 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Osová Bítýška volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst v obci Osová Bítýška. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 23 000 Kč do 40 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Osová Bítýška hledají zaměstnance tyto firmy: HKP METAL s.r.o. (3), B smile s.r.o. (3).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Svářeč (1), Zubař, Zubní lékař (1), Dentální hygienistka (1), Zubní instrumentář (1), Brusič kovů a nástrojů (1).