Nabídka práce v obci Oslov

3 aktuálních volných míst

  • Pracovník povrchové úpravy - zakázková výroba nábytku a dveří

    Požadujeme: - vzdělání - vyučení v oboru truhlář, lakýrník nebo v příbuzném oboru - zkušenosti v oblasti povrchové úpravy výhodou - možnost zapracování - vhodné i pro absolventy SOU - znalost materálů nátěrových hmot, základy povrchové úpravy - praxe nanášení nátěrových hmot - technologie a opracovní materiálů v truhlářské výrobě - manuální zručno ...

  • Pracovník/pracovnice v truhlářské výrobě lepených dveřních vlysů

    Požadujeme: - manuální zručnost, samostatné rozhodování a flexibilita, pracovitost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem Praxe v oboru truhlář vítána Možnost práce i na částečný či zkrácený úvazek. Životopis zašlete na. e-mail. m.brejcha@ktc.cz Kontakt na tel. 382 285 702, 724 075 762 p. Brejcha.

  • Truhlář pro zakázkovou výrobu nábytku a dveří

    Požadujeme: - vzdělání - vyučení v oboru truhlář, praxe min. 1 rok v oboru - vhodné i pro absolventy - znalost výkresové dokumentace a konstrukcí - znalost technologie a opracování materiálů v truhlářské výrobě - manuální zručnost, základy povrchové úpravy, montážní práce - samostatné rozhodování, flexibilita, pracovitost, zodpovědnost Nabízíme: ...

Najděte si práci v obci Oslov v okrese Písek. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Oslov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Oslov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nejvyšší nabízený plat je 24 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.