Nabídka práce v obci Oslov

3 aktuálních volných míst

  • Truhlář pro zakázkovou výrobu nábytku a dveří

    Požadujeme: - vzdělání: vyučení v oboru truhlář, praxe min. 1 rok v oboru - vhodné i pro absolventy - znalost výkresové dokumentace a konstrukcí - manuální zručnost, základy povrchové úpravy, montážní práce - samostatné rozhodování, flesibilita, pracovitost, zodpovědnost Nabízíme: - práci na plný úvazek na dobu neurčitou - možnost zapracování na ...

  • Pracovník v truhlářské výrobě lepených dveřních vlysů

    Činnost firmy: zakázková výroba dveří a nábytku Požadujeme: manuální zručnost, samostatné rozhodování, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, praxi v oboru truhlář vítána Životopis zašlete na. e-mail: miroslav.brejcha@ktc.cz Kontakt na tel. 382 285 702, 724 075 762 p. Brejcha.

  • Pracovník v truhlářské výrobě lepených dveřních vlysů

    ciz Činnost firmy: zakázková výroba dveří a nábytku Požadujeme: manuální zručnost, samostatné rozhodování, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, praxi v oboru Pracovní doba: 1 směna 6:30-15:00 hod. (Po-Pá); plný úvazek Životopis zašlete na. e-mail: miroslav.brejcha@ktc.cz Kontakt na tel. 382 285 702, 724 075 762 p. Brejcha. ...

Najděte si práci v obci Oslov v okrese Písek. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Oslov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Oslov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nejvyšší nabízený plat je 24 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.