Nabídka práce v obci Opatovice nad Labem

6 aktuálních volných míst

 • Řidič/ka

  Řidič silniční nákladní dopravy. První kontakt telefonicky (prac. dny. 08:00 - 14:00).

 • Zámečník/zámečnice

  Znalost základů svařování výhodou, ne podmínkou. Další požadavky: minimálně základní čtení výkresů, seskládání konstrukcí, ruční obrábění kovů (řezání, vrtání broušení). V rámci vlastního školícího centra umíme uchazeče doškolit a řadu věcí doučit. Znalost češtiny není podmínkou. První kontakt e-mailem nebo telefonicky. ...

 • Pomocné práce v obchodním skladu

  Ochota pracovat o víkendech a svátcích. Znalost vietnamského jazyka výhodou.

 • Pomocní dělníci ve výrobě

  Práce ve výrobě - výroba kabelové konfekce. Pracovní doba: 06:00 - 14:30, 14:00 - 22:30 Pozice vhodná jak pro muže tak i ženy. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

 • Automechanik/automechanička nákladních automobilů

  Opravář/ka -mechanik/mechanička nákladních automobilů. Pružná pracovní doba. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

 • Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

  Pracovní náplň: - Obsluha lisů - Opracování a kontrola výrobků - Balení výrobků - Provádění záznamů o výrobě První kontakt e-mailem.

Najděte si práci v obci Opatovice nad Labem v okrese Pardubice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Opatovice nad Labem nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 6 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Opatovice nad Labem nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Opatovice nad Labem volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst v obci Opatovice nad Labem. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Opatovice nad Labem hledají zaměstnance tyto firmy: DAWO INT s.r.o. (2), Freudenberg Sealing Technologies s.r.o. (1), C A R - T O U R spol. s r.o. (1), JF Logistics GROUP s.r.o. (1), Thu Ha Nguyen (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Montér, Montážní dělník ve výrobě (1), Pomocný dělník ve výrobě (1), Strojní zámečník (1), Mechanik nákladních aut (1), Pomocný skladník (1).