Nabídka práce v obci Oldřišov

2 aktuálních volných míst

  • Tiskař -ka na rotační flexo

    KO: Šturzová Jana, tel.: 724 050 404. Nabídku posílejte na e-mail: [email protected]tisksturza.cz Tisk na rotačním flexo stroji. Požadujeme: - minimálně středoškolské vzdělání s výučním listem - výhodou, nikoliv podmínkou je: praxe na flexotiskových strojích, zkušenosti v polygrafii - zručnost a zodpovědný přístup k práci - pečlivost a samostatnost Náplň p ...

  • Automechanik nákladních vozidel

    KO: Kubín Lukáš, tel.: 739 030 072, e-mail: [email protected] Požadujeme: - částečnou praxi nebo chuť se učit novým věcem - časovou flexibilitu - řidičský průkaz skupiny B - časovou a celkovou odpovědnost Nabízíme: - nástupní mzdu až 200 Kč/h dle praxe a zkušenosti - 10% navíc po odpracování základního hodinového fondu - 100 Kč/den diety - 2500 ...

  • Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Najděte si práci v obci Oldřišov v okrese Opava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Oldřišov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Oldřišov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nabízená mzda se pohybuje od 25 000 Kč do 60 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Oldřišov volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Oldřišov. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 25 000 Kč do 60 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Oldřišov hledají zaměstnance tyto firmy: Uhlí Morava s.r.o. (2), Radim Šturza (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Řidič nákladních vozidel (1), Tiskař (1), Automechanik (1).

Okres: