Nabídka práce v obci Nemanice

6 aktuálních volných míst

 • Pomocník v obchodě

  Náplň práce: pravidelný denní úklid prodejny, skladu a zázemí, doplňování zboží dle instrukcí zaměstnavatele, práce ve skladu, letní a zimní údržba okolí prodejny včetně parkoviště, odnos nákupu zákazníkům do vozidla, služby portýra. Základní znalost vietnamského jazyka výhodou. Bez požadavků na ŘP. Nutný e-mailový kontakt. ...

 • Kuchař/ka

  Minimálně odborné vyučení bez maturity, praxe v oboru minimálně 3 roky, práce ve 12hodinových směnách(krátký, dlouhý týden), zkušební doba 3 měsíce. Nabízíme: podnikové stravování, zvláštní prémie z obratu. Nutný e-mailový kontakt.

 • Pomocná síla do kuchyně

  Praxe v kuchyni výhodou, základy vaření - vaření příloh (knedlíky, brambory, rýže) a příprava moučníků, orientace v surovinách. Práce ve 12hodinových směnách (krátký, dlouhý týden), 3měsíční zkušební doba. Nabízíme: podnikové stravování, mimořádné prémie z obratu. Nutný e-mailový kontakt.

 • Prodavači smíšeného zboží

  Možnost ubytování. NUTNÝ kontakt telefonicky.

 • Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

  Plynulá vietnamština výhodou (komunikační jazyk na pracovišti), dále požadujeme péči o přírodní nehty, modelování umělých nehtů, depilaci a ošetřování pokožky rukou, pedikúra výhodou. Dále pečlivost, zodpovědnost a kreativnost. Možnost stravování a jiné zaměstnanecké benefity. Nutný e-mailový kontakt (nejlépe zaslat životopis na uvedený e-mail). Te ...

 • Kuchař/ka

  NUTNOST umění vařit vietnamskou kuchyni. Kontaktujte nás telefonicky od 11 do 14 h na čísle 776 558 888.

Najděte si práci v obci Nemanice v okrese Domažlice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Nemanice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 6 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Nemanice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.