Nabídka práce v obci Myslibořice

3 aktuálních volných míst

  • Registrovaná zdravotní sestra

    Přijmeme registrovanou zdravotní sestru. Požadujeme kladný vztah k seniorům, empatii, vstřícnost a umět se rychle rozhodnout. Výhodou je dobrá znalost práce na PC. Zaměstnanecké výhody: 5 dní dovolené navíc, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění.

  • Všeobecná zdravotní sestra

    Rozhodnutí o uznání způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání v ČR Znalost češtiny na úrovni 2A Zdravotní způsobilost, bezúhonnost Dobrý vztah a schopnost komunikace se seniory Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravování, možnost ubytování.

  • Pracovník v sociálních službách

    nutno doložit výpis z rejstříku trestů, doklad o posledním ukončeném vzdělání - originály základní znalost češtiny - je nutno se domlouvat s klienty, o které pečuje

Najděte si práci v obci Myslibořice v okrese Třebíč. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Myslibořice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Myslibořice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zdravotnictví a sociální péče. Nabízená mzda se pohybuje od 21 920 Kč do 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Myslibořice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Myslibořice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 21 920 Kč do 40 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Myslibořice hledají zaměstnance tyto firmy: Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích (3).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Zdravotní sestra (2), Ošetřovatel (1).