Nabídka práce v obci Mokré Lazce

4 aktuálních volných míst

 • Cnc soustružník/ce

  KO: Magdaléna Řehulková, tel.: 553 757 703 ve všední dny 8-14 hod, e-mail: magdalena.rehulkova@haberkorn.cz SOU - praxe v oboru 5 let Nástup ihned nebo dle dohody, pracoviště: Sokolská 355, Mokré Lazce.

 • Automechanik pro osobní vozidla

  KO: Pavera Václav, tel.: 602 722 632, e-mail: vaclav.pavera@centrum.cz. Pracoviště Mokré Lazce, nástup ihned.

 • Operátor logistiky

  KO: Stiborský Marek, tel.: 553 757 714, e-mail: marek.stiborsky@haberkorn.cz Očekáváme: logické myšlení a manuální zručnost, schopnost jednat s lidmi, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost. Náplň práce: kontrola a příjem zboží, vychystávání a kompletace zakázek podle objednávek, expedice zboží, montážní práce. Nástup dle dohody, pracoviště: Ge ...

 • Elektrikář /-ka - silnoproud

  KO: Roman Mikošek, tel. 721 884 668. SOU, vhodné i pro absolventy, mzda od 15 000 Kč + osobní ohodnocení, prac. smlouva na dobu neurčitou, nástup ihned, pracoviště: Mokré Lazce.

Najděte si práci v obci Mokré Lazce v okrese Opava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Mokré Lazce nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Mokré Lazce nejčastěji hledají zaměstnance v oboru auto – moto. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.