Nabídka práce v obci Mokré Lazce

3 aktuálních volných míst

  • Pracovník dílny

    KO: Bierhaus Ivo, tel.: +420 605 233 600 - volejte Po - Pá 7:00 - 15:00 hod., e-mail: ivo.bierhaus@haberkorn.cz Požadavky: ŘP sk. B, technická a manuální zručnost. Pracoviště Mokré Lazce, nástup ihned. Náplň práce: kontrola, příjem a expedice zboží, kompletace zakázek. Jedná se také i o manuipulaci s břemeny nad 15 kg.

  • Automechanik pro osobní vozidla

    KO: Pavera Václav, tel.: 602 722 632, e-mail: vaclav.pavera@centrum.cz. SOU v oboru nebo v příbuzném oboru. Pracoviště Mokré Lazce, nástup ihned.

  • Řidič vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy

    KO: Ulman David, tel.: 778 523 412, e-mail: davidulman@email.cz ŘP sk. B1, B, C1, C ,C1E, CE. Profesní průkaz, praxe v oboru vítána. Nástup ihned.

Najděte si práci v obci Mokré Lazce v okrese Opava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Mokré Lazce nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Mokré Lazce nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nejvyšší nabízený plat je 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.