Nabídka práce v obci Město Libavá

3 aktuálních volných míst

  • Recepční OZP - prac. Město Libavá

    Pracoviště: Domašovská č.p. 224, Město Libavá. Nástup možný ihned. Vhodné pro OZP. Uchazeč/uchazečka musí mít čistý trestní rejstřík, alespoň základní znalost práce s počítačem. Pracovní úvazek 30 hod./týden, v nepřetržitém provozu. První kontakt je možný POUZE telefonicky (10:00 - 15:00) nebo emailem.

  • Provozní elektrikář/elektrikářka

    Pracoviště: Správa Provozního střediska 0736 Libavá, Sadová 50. Doba neurčitá. Vhodné i pro OZZ a absolventy. Nástup možný ihned. Požadavky: ŘP vítán, trestní bezúhonnost - prověrka na stupeň vyhrazené. Vyhláška č. 50/1978 § 4, § 6. Zam. výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dnů tzv. Sick days, příspěvek na stravování, možnost rekreace ve vojenských zařízen ...

  • Technický pracovník

    Pracoviště: Správa Provozního střediska 0736 Libavá, Sadová 50. Pracovní poměr na dobu neurčitou po 1 roce doba neurčitá. Vhodné i pro OZZ a absolventy. Nástup možný ihned. ÚSO nejlépe v oboru stavebním, ŘP vítán. Požadavky: ŘP vítán, trestní bezúhonnost - prověrka na stupeň vyhrazené. Vyhláška č. 50/1978 § 4, § 6. Zam. výhody: 5 týdnů dovolené, ...

Najděte si práci v obci Město Libavá v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Město Libavá nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Město Libavá nejčastěji hledají zaměstnance v oboru cestovní ruch. Nejvyšší nabízený plat je 32 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.