Nabídka práce v obci Malešov

1 aktuálních volných míst

  • Kuchař

    Požadujeme: samostatnost, zkušenosti s evropskou/středoevropskou kuchyní výhodou, zkušenosti v moderní gastronomii, pečlivost. V případě zájmu pište na uvedený email.

  • Švadlena

    Hledáme uchazeče na pozici krejčová - šička, do atelieru Fashion MAM, jsme výrobci dámské a dětské módy, kterou dodáváme do cca 60 až 70 obchodů po celé ČR. 2X do roka navrhujeme nové kolekce, kterých by jste byla součástí. Fotí pro nás známé osobnosti Gabriela Dvořáková, DJ Lucca. Www.fashionmam.cz, možnost flexibilní pracovní doby, zaměstnanecké ...

Najděte si práci v obci Malešov v okrese Kutná Hora. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Malešov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 1 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Malešov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nabízená mzda se pohybuje od 21 500 Kč do 21 500 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Malešov volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst v obci Malešov. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 21 500 Kč do 21 500 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Malešov hledají zaměstnance tyto firmy: Bc. Martina Pipková Loudová (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Krejčí, Švadlena (1), Pomocný kuchař (1).