Nabídka práce v obci Luka nad Jihlavou

5 aktuálních volných míst

 • Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy

  Požadujeme: - ŘP sk. C + E - profesní průkaz, digitální kartu TCHG - zdravotní způsobilost k řízení automobilu - trestní bezúhonnost První kontakt telefonicky na č. 602 773 325.

 • Zedník

  Praxe v oboru stavebnictví - zednictví. První kontakt e-mailem.

 • Čalounická příprava, rozvoz a montáž nábytku

  Přípravné práce v čalounické výrobě, montáž nábytku, rozvoz nábytku k zákazníkům. Požadavky: ŘP sk. B, manuální zručnost, nutná fyzická zdatnost První kontakt e-mailem nebo telefonicky, 8 - 15:30 hod.

 • Šička, švadlena

  Manuální zručnost . Ochota pracovat v kolektivu . Možnost ubytování 1. kontakt telefonicky pro sjednání osobní schůzky.

 • Dělník/ce na úpravně textilu

  Manuální zručnost . Ochota pracovat v kolektivu . Možnost ubytování 1. kontakt telefonicky pro sjednání osobní schůzky.

Najděte si práci v obci Luka nad Jihlavou v okrese Jihlava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Luka nad Jihlavou nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Luka nad Jihlavou nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nabízená mzda se pohybuje od 17 900 Kč do 70 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Luka nad Jihlavou volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst v obci Luka nad Jihlavou. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 900 Kč do 70 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Luka nad Jihlavou hledají zaměstnance tyto firmy: ARCÁDE COLOR s.r.o. (2), Radim Šlechtický (1), KOMBI TRANS s.r.o. (1), Html 77 s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Pracovník čistírny (1), Krejčí, Švadlena (1), Čalouník (1), Řidič nákladních vozidel (1), Zedník (1).