Nabídka práce v obci Louňovice pod Blaníkem

2 aktuálních volných míst

  • Traktoristé, opraváři zemědělských strojů

    Pracoviště: Velíš, Louňovice pod Blaníkem Nabízíme: stravování První kontakt: telefonicky 09:00-14:00hod, e-mailem

  • Techničtí pracovníci pro ŽV nebo RV

    Požadujeme řidičský průkaz min. skupiny B, samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti, schopnost vést lidi Nabízíme: příplatek na stravování, služební auto, telefon, možnost služebního bytu První kontakt: telefonicky (9 - 14 hod)

  • Učitel/ka 2. stupně - zeměpis, dějepis, informatika

    Kvalifikační předpoklady učitele 2. stupně dle § 7 odst. 1 písm. b) zákon o pedagogických pracovnících - úvazek možný i částečný - nemusí být splněny všechny požadované předměty Nabízíme: příspěvek na stravování První kontakt: telefonicky, e-mailem

Najděte si práci v obci Louňovice pod Blaníkem v okrese Benešov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Louňovice pod Blaníkem nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Louňovice pod Blaníkem nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a školství. Nabízená mzda se pohybuje od 23 000 Kč do 32 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Louňovice pod Blaníkem volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Louňovice pod Blaníkem. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 23 000 Kč do 32 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Louňovice pod Blaníkem hledají zaměstnance tyto firmy: Podblanicko Louňovice pod Blaníkem a.s. (2), Základní škola a Mateřská škola Louňovice pod Blaníkem, příspěvková organizace (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Učitel 2. stupeň ZŠ (1), (0).