Nabídka práce v obci Loučná pod Klínovcem

5 aktuálních volných míst

 • Recepční

  V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: hd@keilbergresort.cz nebo volat na tel.č.: 602 390 158 a domluvit pohovor. Místo výkonu práce - Loučná pod Klínovcem - Háj 155 Požadujeme - SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské - německý jazyk B1, anglický jazyk B1, český jazyk - PC: microsoft office, hotelový SW, znalost sociálních s ...

 • Pomocná síla do kuchyně a úklid

  V případě zájmu volat na tel.č.: 724 635 235 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Loučná pod Klínovcem Mytí, úklid, sběr nádobí v párové myčce, úklid prostor

 • Pomocný Kuchař/Kuchařka

  V případě zájmu volat na tel.č.: 724 635 235 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Loučná pod Klínovcem Příprava pokrmů v konvektomatu, příprava a krájení surovin na výrobu pokrmů.

 • Číšník/servírka

  V případě zájmu volat na tel.č.: 724 635 235 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Loučná pod Klínovcem Obsluha restaurace baru.

 • Kuchař/Kuchařka

  V případě zájmu volat na tel.č.: 724 635 235 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Loučná pod Klínovcem Příprava a výdej jídel za pultem přímo zákazníkovi.

Najděte si práci v obci Loučná pod Klínovcem v okrese Chomutov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Loučná pod Klínovcem nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Loučná pod Klínovcem nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 27 500 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.