Nabídka práce v obci Loučeň

2 aktuálních volných míst

  • Vychovatel/ka školní družiny

    Požadujeme: odborná kvalifikace, kladný vztah k dětem, vstřícnost a flexibilitu; Nabízíme: osobní růst, příjemný kolektiv, příspěvek na stravu; Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky od 8:00 - 16:00 hod.

  • Servírka / číšník

    Zámek Loučeň patří mezi špičku na trhu turistických destinací, je vyhledávaný zejména rodinami s dětmi ale také firemní klientelou pro široké využití v kongresové turistice. Náš tým je malý a proto nám záleží na všestrannosti a flexibilitě našich spolupracovníků. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: " prezentační a komunikační dovednosti, tý ...

Najděte si práci v obci Loučeň v okrese Nymburk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Loučeň nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Loučeň nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nabízená mzda se pohybuje od 30 000 Kč do 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Loučeň volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Loučeň. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 30 000 Kč do 40 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Loučeň hledají zaměstnance tyto firmy: Zámek Loučeň a.s. (1), Základní škola a mateřská škola Loučeň (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Číšník, Servírka (1), Vychovatel (1).