Nabídka práce v obci Leština - Šumperk

2 aktuálních volných míst

  • Číšník/servírka

    Osobní kontakt; Vyučení v oboru gastro výhodou. Zodpovědnost a dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování. Náplň: obsluha hostů. Směnný provoz - krátký a dlouhý týden 10-22.00, s možností domluvy v případě, že budete potřebovat si směnu vyměnit. Vhodné i pro OZP. Kontakt: osobně na pracovišti Út-Ne 10-17.00, e-mailem. ...

  • Řidič/ka "C", "CE"

    Osobní kontakt po tel. domluvě; Řidič soupravy pro odvoz dřevní hmoty bez HNJ. Požadujeme ŘP skupiny C + CE, profesní průkaz řidiče, trestní bezúhonnost, výpis bodového hodnocení řidiče. Praxe v oboru vítána. Prac. doba dle zakázek. Jezdí se v rámci ČR. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě.

Najděte si práci v obci Leština - Šumperk v okrese Šumperk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Leština - Šumperk nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Leština - Šumperk nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nabízená mzda se pohybuje od 22 000 Kč do 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Leština - Šumperk volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Leština - Šumperk. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 22 000 Kč do 30 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Leština - Šumperk hledají zaměstnance tyto firmy: DŘEVO TRANSPORT, s.r.o. (1), Jaroslav Keprt (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Řidič nákladních vozidel (1), Číšník, Servírka (1).