Nabídka práce v obci Lešany - Benešov

3 aktuálních volných míst

  • Učitel/ka MŠ

    Pracoviště: Lešany Zástup za mateřskou dovolenou Vzdělání: splnění odborné kvalifikace obor - předškolní pedagogika, praxe vítána, hra na hudební nástroj První kontakt telefonicky, e-mailem

  • Učitel/ka MŠ

    Pracoviště: Lešany Vzdělání: splnění odborné kvalifikace obor - předškolní pedagogika, praxe vítána, hra na hudební nástroj První kontakt telefonicky, e-mailem

  • Učitel/ka na 1. stupni ZŠ

    Pracoviště: Lešany Venkovská škola rodinného typu. Práce na dobu určitou s možností prodloužení. Organizační schopnosti, smysl pro týmovou práci a komunikační znalosti Aj vítány. Školní stravování; Zvláštní prémie První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 8-17 hodin.

Najděte si práci v obci Lešany - Benešov v okrese Benešov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Lešany - Benešov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Lešany - Benešov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nejvyšší nabízený plat je 30 930 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.