Nabídka práce v obci Křtiny

5 aktuálních volných míst

 • Servírka/číšník

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplní práce bude obsluha v restauraci, na akcích přímo na zámku, případně v terénu. Možno absolvent/ka. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, pravidelné zdravotní prohlídky, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy. Kontakt možný telefonicky, mailem nebo osobně. ...

 • Uklidový/á pracovník/ce

  Místo výkonu práce: Křtiny č.p. 20 (domov pro seniory). Pracovní doba 7.00-19.00 hod., 12ti hodinové směny, krátký/dlouhý týden. PRVNÍ KONTAKT NUTNÝ TELEFONICKY - domluvit předem osobní jednání na č. 734 821 530 - Lucie Staňková. Nechodit přímo na pracoviště bez předchozí telefonické domluvy.

 • Kuchař/ka

  Práce na dohodu!! Možno absolvent/ka. Možnost ubytování.

 • Číšník/servírka

  Práce na dohodu!! Možno absolvent/ka. Možnost ubytování.

 • Truhlář

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vyučený truhlář. Možno OZP. Zaměstnanecké výhody: doprava do zaměstnání. Prvotní kontakt: telefonicky na č. 608 959 150 - p. Tomáš Sležek nebo e-mail: stoline@seznam.cz

Najděte si práci v obci Křtiny v okrese Blansko. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Křtiny nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Křtiny nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 22 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.