Nabídka práce v obci Krouna

4 aktuálních volných míst

 • Práce na farmě (pomocné práce v lese)

  VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP! Místo výkonu práce: Krouna POŽADAVKY: ŘP sk. B ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na dopravu První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na provozovně Krouna č. p. 210, Po-Pá od 8 do 17 hod.. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen. ...

 • Řidič/ka sk. "C" + montáž kancelářského nábytku

  Místo výkonu práce: Krouna 314 - a práce po celé ČR i v zemích EU NÁPLŇ PRÁCE: montáž kancelářského nábytku. POŽADAVKY: ŘP sk. "C". Profesní průkaz - výhodou, není podmínkou pro přijetí. V případě absence řidičského oprávnění, možnost získat řidičské oprávnění sk. C u zaměstnavatele. Zaměstnecké výhody: služební telefon První kontakt učiňte pros ...

 • Montážní dělník - dělnice

  Místo výkonu práce: Krouna 314 - s výjezdy po celé ČR i do zahraničí Náplň práce: montáž kancelářského nábytku Požadujeme: ŘP sk. "B" - výhodou. Zaměstnecké výhody: služební telefon První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, kde si domluvíte schůzku, nebo na e-mailové adrese.

 • Operátor výrobní linky

  Místo výkonu práce: Krouna NÁPLŇ PRÁCE: práce ve výrobě kancelářského nábytku - pozice na výrobní lince ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podíl na prémiích z dosaženého obratu, příspěvek na závodní stravování, celodenní pitný režim zcela zdarma (káva, čaj) První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese. ...

 • Učitel/ka 1. stupně ZŠ

  Místo výkonu práce: ZŠ a MŠ Krouna - Krouna 303 POŽADAVKY: Kvalifikace dle §3, §4, §7 zákona 563/2004 Sb. Pracovní úvazek je 0,318. První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

 • Učitel/ka AJ pro 2.stupeň ZŠ

  Místo výkonu práce: ZŠ a MŠ Krouna - Krouna 303 POŽADAVKY: Kvalifikace dle §3, §4, §7 zákona 563/2004 Sb. Práce na plný úvazek. První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

 • Vedoucí výrobního střediska

  Místo výkonu práce: Krouna NÁPLŇ PRÁCE: celkové řízení výrobního střediska, pracovní doba 7,5 hod., nástup možný ihned ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: závodní stravování, bonus za docházku První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 6.15 do 14 hod. nebo na e-mailové adrese.

Najděte si práci v obci Krouna v okrese Chrudim. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Krouna nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Krouna nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nabízená mzda se pohybuje od 19 000 Kč do 37 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Krouna volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst v obci Krouna. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 19 000 Kč do 37 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Krouna hledají zaměstnance tyto firmy: František Pavlík (2), Základní škola a mateřská škola Krouna (2), Mias OC spol. s r.o. (1), DIPRO, výrobní družstvo invalidů (1), Antonín Tichý (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Montér (1), Řidič nákladních vozidel (1), Lektor (1), Učitel (1), Truhlář (1).