Nabídka práce v obci Kropáčova Vrutice

3 aktuálních volných míst

  • Stavební zámečníci

    Místo výkonu práce: Kropáčova Vrutice č.p. 1 294 79 Kropáčova Vrutice Prvotní kontakt: tel.: 602 757 659 (8-15 hod.), e-mail: [email protected] Výhoda: vlastnictví svářečského průkazu, ŘP skupina B.

  • Stavební dělník

    Prvotní kontakt: Telefon: 602 757 659, volat 8-15h E-mail: [email protected] -výhoda: řidičský průkaz skupina B

  • Pečovatel/ka

    Prvotní kontakt: osobně: ústní pohovor během měsíce prosince 2022 e-mail: [email protected] -Plat dle příslušné platové skupiny nařízení vlády č.564/2006 Kladný vztah k seniorům, bezúhonnost , spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce. Výhodou je praxe v oboru a ukončený kurz pracovníka soc. služeb - není podmínkou, kvalifikační ...

Najděte si práci v obci Kropáčova Vrutice v okrese Mladá Boleslav. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Kropáčova Vrutice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Kropáčova Vrutice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nabízená mzda se pohybuje od 20 000 Kč do 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Kropáčova Vrutice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Kropáčova Vrutice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 20 000 Kč do 30 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Kropáčova Vrutice hledají zaměstnance tyto firmy: Cirmon s.r.o. (2), Obec Kropáčova Vrutice (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Zámečník (1), Stavební dělník (1), Ošetřovatel (1).