Nabídka práce v obci Krmelín

3 aktuálních volných míst

  • Zahradník, zahradnice

    A11 z:9/9/2020 a:25/2/2021 Náplň práce: - zakládání a údržba zeleně v terénu, instalace zavlažovacích systémů, vedení menší pracovní skupiny, jednání se zákazníkem a řešení detailů zakázek. Požadujeme: - vzdělání v zahradnickém nebo lesnickém oboru - ŘP sk. B - vysoké pracovní nasazení, flexibilita a ochota pracovat. Výhodou: - ŘP sk. B+E, T. N ...

  • Výrobci cukrovinek (ciz)

    A02 z:16/2/2021 (CIZ) Náplň práce: - příprava a balení cukrovinek. Požadujeme: - zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (zrak, pečlivost). Kontakt: - telefonicky.

  • PEKAŘI (ZamK, program KZ)

    A02 z:18/1/2021 (ZamK, program KZ) Náplň práce: - zpracování těsta, tvarování těsta na jednotlivé výrobky včetně přípravy a plnění. Pracovní dny: - neděla až pátek dle rozpisu směn. Kontakt emailem.

Najděte si práci v obci Krmelín v okrese Frýdek - Místek. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Krmelín nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Krmelín nejčastěji hledají zaměstnance v oboru potravinářství a chemie. Nejvyšší nabízený plat je 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.