Nabídka práce v obci Krhová

5 aktuálních volných míst

 • Zedníci

  ZEDNÍCI Práce ve Valašském Meziříčí a okolí. Stavební firma přijme zaměstnance na pozici zedníci, praxe není podmínkou, ale je výhodou. Práce ve stabilní společnosti na plný úvazek, dle potřeby zajištěné školení. Řidičský průkaz sk. B výhodou. Nabízíme: stravenky. První kontakt: telefonicky na čísle 603 851 278 nebo na e-mail [email protected] ov. 9 ...

 • Číšník/servírka

  Nabízíme: cestovní náhrady, stravné, zajištěné ubytování. ov.29.8.22

 • Zedníci

  ZEDNÍCI Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost, vzdělání v oboru není podmínkou, praxe ve stavebnictví a ŘP sk. B výhodou. Nástup možný ihned, práce po celé ČR, fyzicky náročná práce, výše platu dle dohody. První kontakt: telefonicky na čísle 774 807 223 v po-pá od 10:00-16:00 hodin nebo e-mailem na [email protected] ...

 • Montážní technici - zasklívání balkónů

  MONTÁŽNÍ TECHNICI - ZASKLÍVÁNÍ BALKÓNŮ Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí a okolí. Do svého týmu hledáme kolegu/ kolegyni na pozici montážního technika - montáž zasklení balkónů. Zkušenosti s montáží výhodou. První kontakt: telefonicky na čísle 775 222 302 nebo e-mailem na [email protected] ov. 29.7.

 • Montážní technici - montéři stínící techniky

  Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí a okolí. Do svého týmu hledáme kolegu/ kolegyni na pozici montážního technika stínicí techniky. Zkušenosti s montáží rolet a žaluzií výhodou ne však podmínkou. ov. 29.7.

Najděte si práci v obci Krhová v okrese Vsetín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Krhová nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Krhová nejčastěji hledají zaměstnance v oboru stavebnictví a reality. Nabízená mzda se pohybuje od 19 700 Kč do 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Krhová volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst v obci Krhová. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 19 700 Kč do 50 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Krhová hledají zaměstnance tyto firmy: ŠTĚPÁN HOME s.r.o. (2), Otto Walter (1), Ludovít Bundár (1), LARS M+K s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Zedník (2), Montér (2), Číšník, Servírka (1).