Nabídka práce v obci Krhová

4 aktuálních volných míst

 • Zedníci

  ZEDNÍCI Nástup možný ihned. Místo výkonu práce - dle zakázek zaměstnavatele, v rámci ČR První kontakt: telefonicky na čísle 774 807 223, e-mailem: otto.walter@seznam.cz, osobně - po předchozí domluvě. ov. 2.7.

 • Prodejci ve stánku v rychlém občerstvení

  PRODEJCI VE STÁNKU V RYCHLÉM OBČERSTVENÍ - Gastro-servis Stummer Nástup možný ihned. Nabízíme možnost brigády (přivýdělku) v jarních a letních měsících. Jedná se o prodej a přípravu občerstvení na festivalech a jiných kulturních akcích po celé české a slovenské republice. Jde o práci v kolektivu. Dopravu na festival zajištujeme zdarma. Řidičský pr ...

 • Technický pracovník/ce

  TECHNICKÝ PRACOVNÍK/CE - Gastro-servis Stummer Nástup možný ihned. Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B, organizační schopnosti, smysl pro pořádek, zodpovědnost, flexibilita. Náplň práce: Práce v cateringové firmě. Naskladnění, vyskladnění a manipulace se zbožím a přístroji. Prodej v cateringu. Nabízíme: Roční prémie První kontakt: Životopisy zasílejt ...

 • Řidiči Tatry 815

  Občasná výpomoc, vhodné pro důchodce. Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.C., profesní průkaz, praxe výhodou.

Najděte si práci v obci Krhová v okrese Vsetín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Krhová nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Krhová nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nejvyšší nabízený plat je 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.