Nabídka práce v obci Krchleby - Nymburk

2 aktuálních volných míst

  • Ředitel/ka zš a mš

    Požadavky: předpoklady a odborná kvalifikace pro výkon funkce ředitele školy podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném zněni, znalost školské problematiky a předpisů, organizační a řídící schopností, dobrý zdravotní stav. K přihlášce přiložte: úředně ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání ...

  • Pomocný/á dělník/ice

    Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e-mailem.

Najděte si práci v obci Krchleby - Nymburk v okrese Nymburk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Krchleby - Nymburk nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Krchleby - Nymburk nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 21 500 Kč do 49 780 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Krchleby - Nymburk volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Krchleby - Nymburk. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 21 500 Kč do 49 780 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Krchleby - Nymburk hledají zaměstnance tyto firmy: Volodymyr Kisil (1), Obec Krchleby (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Dělník (1), Ředitel školy (1).