Nabídka práce v obci Krásná Lípa

3 aktuálních volných míst

  • Pomocná pekařka

    Upřesnění pracovní pozice: Příprava těsta, jeho zpracování a následné pečení Kontakt: osobně na adrese provozovny (příp. tel.: 736752551)

  • Skladník a uklízeč

    Požadavky: Fyzická zdatnost, pečlivost, poctivost. Kontakt: osobně na adrese Křinické náměstí č.p. 13/15, 407 46 Krásná Lípa, Po - Pá: 11:00 - 14:00 hod.

  • Mechanik, seřizovač textilních strojů - programování a mistr textilní výroby

    * Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru - není podmínkou, základní znalosti ovládání PC, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, samostatnost, zájem o práci a tvorbu nových věcí. Nabízíme: zajímavou práci na plný úvazek ve stabilní české firmě s více než dvacetiletou tradicí, 5 týdnů dovolené, příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí, mož ...

Najděte si práci v obci Krásná Lípa v okrese Děčín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Krásná Lípa nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Krásná Lípa nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nejvyšší nabízený plat je 17 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.