Nabídka práce v obci Kožušany-Tážaly

4 aktuálních volných míst

 • Přijímací technik/technička autoservisu

  Pracoviště: Kožušany č.p. 159, Kožušany-Tážaly. Nástup dle dohody - možný ihned. V případě zájmu zasílejte životopisy POUZE na email: jaromir.lostak@lkautomont.cz. Požadujeme: praxe v oboru výhodou, SŠ s maturitou technického směru, řidičské oprávnění sk. B, samostatnost ale i schopnost práce v týmu, dobrá úroveň práce na PC, komunikační dovednost ...

 • Prodavač/prodavačka smíšeného zboží

  Pracoviště: Tážaly č.p. 84. Nástup možný ihned. Osobní kontakt je možný na adrese pracoviště od 7:00 - 17:00 hod. Schopnost orientace v sortimentu, práce na PC - zaučíme; odpovědnost, čistý trestní rejstřík. Pracovní doba: 7:00 - 17:00 hod. a druhý pracovní den volno. Zam. výhody: stravenky, prémie, bonusy z prodeje.

 • Účetní

  Pracoviště: Kožušany č.p. 162, Kožušany-Tážaly. Nástup možný ihned. Prac. doba: 8:00 - 16:00 hod. První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 16:00 hod. Požadavky: - znalost účetnictví a účetní a daňové legislativy, účetních dokladů a jejich evidence - znalost daní z příjmu, DPH, správy a inventarizace majetku - uživatelská znalost práce na ...

 • Řidič/řidička - rozvoz obědů

  Pracoviště: Kožušany č.p. 120, Kožušany-Tážaly. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem. Jedná se o rozvoz obědů. Pracovní doba: 6:00 - 12:00 hod. Zaměstnanecké výhody: oběd za minimální částku.

Najděte si práci v obci Kožušany-Tážaly v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Kožušany-Tážaly nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Kožušany-Tážaly nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nejvyšší nabízený plat je 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.