Nabídka práce v obci Kostomlaty pod Milešovkou

2 aktuálních volných míst

  • Skladník/skladnice

    NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!!!!! Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba od 3 hod ráno (směna 8 hod, po-pá), vlastní automobil výhodou (doprava do zaměstnání). ŘP sk. B, nutnost umět číst, psát, počítat s kalkulačkou. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky od 9 do 16 hod, nebo e-mailem.

  • Administrativní pracovník/pracovnice

    NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Jedná se o administrativní činnost vč. úklidu kanceláře. Pracovní doba pouze od 12:00 do 17:00 hod - možná minimální úprava po dohodě. Nutnost znalost PC (vlastní skladový program - zaučíme), ŘP sk. B a vlastní automobil výhodou(doprava do zaměstnání). V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky od 9 do 15 hod, nebo e-mailem. ...

Najděte si práci v obci Kostomlaty pod Milešovkou v okrese Teplice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Kostomlaty pod Milešovkou nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Kostomlaty pod Milešovkou nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nejvyšší nabízený plat je 20 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.