Nabídka práce v obci Kostelec u Křížků

2 aktuálních volných míst

  • Pracovník/ce pro úklid kanceláří a práce ve skladu

    Upřesňující údaje: Hledáme svědomitou pracovní sílu pro úklid kanceláří a pomocné práce ve skladu laboratorních a zdravotních potřeb, celkovou údržbu skladu. Nutná opatrná práce při manipulaci s drahými položkami. Špatná dopravní dostupnost, ubytování v místě výhodou.

  • Pomocní montážní dělníci

    Místo pracoviště: - Kostelec u Křížků 203, Kamenice Prvotní kontakt: - e-mail: [email protected] Upřesňující údaje: - společnost EPŽ ČR s.r.o. poptává pracovníka na pozici pomocný montážní dělník - požadavky na příslušnou pozici zahrnují znalost angličtiny - požřadované dovednosti: fyzická zdatnost, výborný zdravotní stav, schopnost prá ...

Najděte si práci v obci Kostelec u Křížků v okrese Praha - Východ. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Kostelec u Křížků nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Kostelec u Křížků nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 21 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Kostelec u Křížků volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Kostelec u Křížků. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 21 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Kostelec u Křížků hledají zaměstnance tyto firmy: EPŽ ČR s.r.o. (1), INLAB s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Uklízečka (1), (0).