Nabídka práce v obci Kostelec nad Labem

3 aktuálních volných míst

  • Policisté

    MÁŠ ODVAHU? PŘEKONEJ SVOJE HRANICE SPOLEČNĚ S NÁMI. Požadujeme: plnoletost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vzdělání úplné střední s maturitou, státní občanství ČR. Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci příslušníka POLICIE ČR, široké uplatnění v rámci organizace, kariérní růst, možnost studia při zaměstnání, mladý kolektiv, jistotu stabilního ...

  • Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

    - práce na dvě směny 1. směna - 5:15 - 17:15 2. směna - 17:15 - 5:15 Kontakt: osobně - WAVIN Czechia Rudeč 848 Kostelec nad Labem každý čtvrtek 16:00-17:00, telefonicky nebo e-mailem

  • Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

    - výroba tlumičů vibrace motoru Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Najděte si práci v obci Kostelec nad Labem v okrese Mělník. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Kostelec nad Labem nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Kostelec nad Labem nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 35 900 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Kostelec nad Labem volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Kostelec nad Labem. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 35 900 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Kostelec nad Labem hledají zaměstnance tyto firmy: MAXTIANA s.r.o. (1), Wildenborch s.r.o. (1), Krajské ředitelství policie Středočeského kraje (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Montér, Montážní dělník ve výrobě (2), Policista, Policistka Policie ČR (1).